Пластикова туалетна кабіна на яму

Туалетна кабіна для вигрібних ям

10116

Ми пропонуємо туалетні-кабіни для вигрібних ям. У них відсутній накопичувальний бак, але в поліетиленовому піддоні зроблено спеціальний отвір.
З цією туалетною кабіною рекомендується використовувати ями на основі наших ємностей для вигрібних ям, але допускається і використання з будь-яких інших штучних або природних приймачів фекалій.

На відміну від більшості інших вуличних туалетних кабін, в основі нашої кабіни - пластиковий піддон, а не дерев'яний. Наслідок - велика довговічність і зручність санітарної обробки: кабінки не вбирають неприємні запахи і вологу, можлива обробка парою, кабіни мають стабільні розміри і незмінну вагу з плином часу.

Система вентиляції туалетної кабіни влаштована так, що не дозволяє затримуватися неприємним і шкідливим випарам усередині кабіни. Туалетна кабіна не вимагає установки освітлення. За рахунок білого даху, що має хорошу світлопроникність, в денний час вистачає природного світла, а у вечірній і нічний час достатньо встановити кабіну поблизу вуличного освітлення.

Туалетні кабінки виготовлені з високоміцного імпортного поліетилену, стійкого до різких перепадів температур навколишнього середовища від -40оС до + 60оС. Спеціальні добавки в поліетилен роблять кабіни стійкими до безпосередньої дії сонячних ультрафіолетових променів. Туалетні кабінки мають невелику вагу і легко транспортуються, як в зібраному, так і в розібраному стані.

Габарити:

Розміри кабінки: 1200 x 1200 x 2450 мм (Д x Ш x В)
Кабіни мають невелику вагу (80 кг)
Легко транспортуються, як в зібраному, так і в розібраному стані

Комплектація:

  • паперотримач
  • гачок для одягу та сумок
  • замок з ключем і внутрішньою засувкою

Ціна: 10 116 грн.


Необхідна документація - на сайті виробника.

Ви можете замовити цей товар прямо зараз:
Купити