Туалетні кабінки, мобільні туалетні кабіни вуличні

11398
Туалетні кабінки мобільні (ТКМ) служать для забезпечення дотримання санітарних норм на будівництві, а також при проведенні свят, фестивалів, чемпіонатів.

Туалетні кабіни розроблені і сконструйовані кращими фахівцями. ТКМ забезпечені накопичувальним баком об'ємом 250л, що є найбільш оптимальним і забезпечує більше 500 відвідувань.

На відміну від більшості інших вуличних туалетних кабін, в основі нашої кабіни - пластиковий піддон, а не дерев'яний. Наслідок - велика довговічність і зручність санітарної обробки: кабінки не вбирають неприємні запахи і вологу, можлива обробка парою, кабіни мають стабільні розміри і незмінну вагу з плином часу.

Система вентиляції туалетної кабіни влаштована так, що не дозволяє затримуватися неприємним і шкідливим випарам усередині кабіни. Туалетна кабіна не вимагає установки освітлення. За рахунок білого даху, що має хорошу світлопроникність, в денний час вистачає природного світла, а у вечірній і нічний час достатньо встановити кабіну поблизу вуличного освітлення.

Туалетні кабінки виготовлені з високоміцного імпортного поліетилену, стійкого до різких перепадів температур навколишнього середовища від -40оС до +60оС. Спеціальні добавки в поліетилен роблять кабіни стійкими до безпосередньої дії сонячних ультрафіолетових променів. Туалетні кабінки мають невелику вагу і легко транспортуються як в зібраному, так і в розібраному стані.

Габарити:

Розміри кабінки: 1200 x 1200 x 2450 мм (Д x Ш x В)
Об'єм бака: 250л
Кабіни мають невелику вагу (80 кг)
Легко транспортуються, як в зібраному, так і в розібраному стані

Комплектація:

  • умивальник
  • раковина
  • паперотримач
  • гачок для одягу та сумок
  • замок з ключем і внутрішньої засувкою
  • документація

Ціна: 11 398 грн.

Необхідна документація - на сайті виробника.

Ви можете замовити цей товар прямо зараз:
Купити