Сезонная продукция -
Наилучшие цены!

Електрична ланцюгова пила

AL-KO EKS 2400/40 Артикул: 112808

Потужний електродвигун із перпендикулярним до шини розташуванням. Відмінна ергономіка для невтомної роботи. Висока продуктивність при розпилюванні. Гальмівна система та дуга для запобігання пошкодження рук з системою моментальної зупинки ланцюга. Автоматичне змащення та швидке натягування ланцюга112808_01


Переваги

usp_166

ШВИДКЕ НАТЯГУВАННЯ

Завдяки пристрою швидкого натягування (модель KE 2200/40) ланцюг можна швидко натягнути та підготувати до роботи, не використовуючи додаткових інструментів. Це також пришвидшує заміну ланцюга та шини.

 usp_167

ПЕРЕВІРЕНА КОНСТУКЦІЯ

Потужний мотор традиційно розташований перпендикулярно до шини. Це дозволяє правильно розподілити вагу, що полегшує роботу з довгими гілками.

 usp_168

ЧУДОВИЙ ДИЗАЙН, ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ

Ланцюгові електропилки AL-KO не лише чудово виглядають, а й завдяки потужним моторам та оригінальним шині та ланцюгу Oregon показують чудові результати та мають довгий строк служби. Автоматичне змащування ланцюгу та віконце для індикації рівня ланцюгової оливи полегшують догляд за інструментом.

 usp_169

ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

Гальмівна система та дуга для захисту рук з можливістю швидкої зупинки ланцюга гарантують максимальну безпеку у будь-якій ситуації для приємної та безпечної роботи.


Опис продукції 

Потужний електродвигун із перпендикулярним до шини розташуванням. Відмінна ергономіка для невтомної роботи. Висока продуктивність при розпилюванні. Гальмівна система та дуга для запобігання пошкодження рук з системою моментальної зупинки ланцюга. Автоматичне змащення та швидке натягування ланцюга.


Технічні характеристики

Арт. No 112808
EAN 4003718042443
Серія AL-KO
Двигун З приводом
Гальмо ланцюга да
Швидкість ланцюга 13,5
Змащування ланцюга атоматическая
Натягування ланцюга без помощи инструментов
Потужність 2 400
Розташування двигуна поперечное
Ланцюг 91PJ056X
Довжина шини 40
Тиск 230-240 B
Маса (прибл.) 6

 Документація для завантаження

instr_01User Manual
(Download PDF, 7 MB)
Участник проекта: uaBiznes.info
Разработка сайта:  - РА "Рекламіст"