Водостічні системи

Наші системи - для наших людей !!!

З'явилися нові кольори водостічних систем:

Ціни уточнюйте у менеджера.

 

Було б наївним серйозно вважати, що ми купуємо українську продукцію тільки з почуття патріотизму або бажання підтримати вітчизняних виробників.

Технічні характеристики.

Підприємство «Інсталпласт-ХВ» виробляє водостічні системи напівкруглого перетину.
Система водостоку складається з жолоба, ринви (труби) і відповідно підібраних фасонних частин. Для з'єднання жолобів служать роз'єми з фабрично вклеєними двугубними ущільнювачами. Жолоби, водостічні труби і фасонні частини виготовляються з сумішей, до складу яких входять:

  • PVC-U
  • стабілізуючі засоби
  • барвники, стійкі до дії ультрафіолетових променів
  • модифікатори

Переваги водостічних систем «ІНСТАЛПЛАСТ-ХВ»

  • зручність і простота монтажу
  • стійкість до впливу негативних зовнішніх факторів
  • несхильність до корозії
  • стійкість забарвлення елементів конструкції до впливу ультрафіолетових випромінювань протягом усього терміну служби
  • безшумність під час дощу

Сучасний естетичний дизайн водостоків Інсталпласт-ХВ цілком узгоджується з архітектурним стилем будівлі, робить його ще більш ефектним і привабливим.

Технологія монтажу водостічної системи «ІНСТАЛПЛАСТ-ХВ»

Тримачі жолоба (018/118) монтуються на дерев'яній конструкції даху. До монтажу визначається кут ухилу жолоба в напрямку точок зливу дощової води через лійку. Величина ухилу складає 3-5 мм на 1 погонний метр жолоба.

Тримачі жолоба (018/118) розміщуються на однаковій відстані один від одного, яка не перевищує 50 см.

Пластмасові утримувачі (014/114) кріпляться до лобової дошки.

Після установки пластмасові утримувачі фіксуються третім шурупом в один з циліндричних отворів.

Частини жолобу, призначені для кріплення на даху, відрізаються за допомогою пилки з дрібними зубами. Зріз виконується паралельно профілю жолоба з урахуванням довжини зазору, необхідного для монтажу жолоба.

Обрізані кінці жолоба зачищаються напилком або наждачним папером.

Отвір під прохідну лійку вирізається ножицями по металу, після чого зачищаються напильником/наждачним папером. Діаметр отвору повинен бути більше внутрішнього діаметра лійки.

Лійка (007/107) кріпиться так, щоб вісь лійки зливоприймальника точно співпадала з віссю вирізаного отвору в жолобі. Тримачі жолоба, між якими кріпиться прохідний лійка, знаходяться на відстані не більше 50 см один від одного.

Лівий (007L) і (007L) лійки монтуються подібно прохідному (007), при цьому засувки лійки повинні прилягати до утримувача жолоба.

З'єднувач жолоба монтується між тримачами. Між торцями жолоба залишається відстань 3-6 см, яку компенсує лінійне розширення жолоба.

Заглушка накладається на відкритий торець жолоба після попереднього змащування ущільнювальної прокладки.

Максимальна відстань між заглушкою і тримачем жолоба становить 20 см.

Поворотний кут кріпиться між двома крайніми тримачами. Відстань між тримачами і поворотом лобової дошки не повинна перевищувати 20 см.

Водостічна труба кріпиться до стіни будівлі за допомогою тримачів труби (019А/В/С). Вид тримачів визначається товщиною теплоізоляційного шару стіни. Тримачі труби розміщуються рівномірно один від одного на відстані - 2 м при висоті будівлі до 10 м і 1,5 м - більше 10 м.

Дощова вода може відводитися за допомогою коліна.

При організованому відведенні дощової води труба закінчується колодязем (120В / 120Р).

Перед колодязем рекомендується застосування ревізії (012/112).

Після монтажних робіт рекомендується візуально перевірити розміщення системи з точки зору напрямки ухилів відведення дощової води. Жолоб кріпиться так, щоб лінія продовження поверхні даху збігалася із зовнішнім краєм жолоба.

Для кріплення елементів водостічної системи використовуються шурупи, призначені для дерев'яних конструкцій з плоскою оцинкованої головкою d = 5 x 40. Мотивація покупки в цьому випадку - очевидні переваги, стабільна якість і при цьому прийнятна ціна товару. Всі ці переваги, безумовно, притаманні водостічним системам ІНСТАЛПЛАСТ.

Не дивно, що наші забудовники гідно оцінили водостічні системи ІНСТАЛПЛАСТ - адже вони, перш за все, орієнтовані на Україну. При їх проектуванні фахівці компанії враховували традиції будівництва сучасних українських будинків, місцевий клімат.

За рахунок застосування технології коекструзії досягається абсолютна гладкість, як жолобів, так і труб водостоків ІНСТАЛПЛАСТ - вода безперешкодно відводиться з даху.
А звичайний споживач повинен знати - за рахунок коекструзії досягається однорідність кольору, гладкість продукції і висока світлостійкість водостоку. Внутрішній шар забезпечує поверхням жолобів і труб гладкість, стійкість до механічних впливів, таким, наприклад, як забруднення, сміття або лід, стійкість до температурних перепадів.

Водостоки ІНСТАЛПЛАСТ - тільки плюси.
Гумові ущільнювачі, за допомогою яких елементи водостічної системи ІНСТАЛПЛАСТ з'єднуються між собою, виготовлені з закритопористого EPDM-каучуку. Відмінними рисами даного матеріалу є гарний опір до старіння, стійкість до впливу озону, низький ступінь затвердіння при низьких температурах і чудові ущільнювальні якості. Крім того, EPDM-каучук не токсичний, не алергенний, не порошить, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин.

При цьому в порівнянні з іншими пластиковими водостічними системами «гумки» мають найбільшу ширину і відмінну пористість. Підприємство "Інсталпласт-ХВ" займається виготовленням водостічних систем з напівкруглим перетином. Представлена система водостоку включає в себе водостічні труби і відповідні фасонні частини. З'єднувачі з вклеєними фабричними двугубними ущільнювачами служать для з'єднання жолобів. Фасонні частини, а так само водостічні труби виготовляють із сумішей, до їх складу входять стабілізуючі засоби, PVC-U, модифікатори, барвники, які не вигоряють від дії ультрафіолетових променів.

Купити водостічні труби, а також замовити водостічну систему Ви можете у нас, для цього достатньо оформити замовлення на сайті або за телефоном 0382-718-737.

 

Ви можете замовити цей товар прямо зараз:
Купити